3-1 למכבי ת"א בי"א על מ.ס

לראשונה מזה חודש הקבוצה חזרה לארח באצטדיון הי"א, אך הופעה פושרת הסתיימה עם ניצחון של מכבי. רן בן שמעון לאחר המשחק: "היינו נאיבים. מכבי ת"א ניצחה בצדק".

 

אצטדיון הי"א חזר הערב לפעילות לאחר שבחודש האחרון האצטדיון עבר שזרוע נוסף. במהלך השבוע נציגי ההתאחדות הגיעו לאצטדיון על מנת לבחון את מצב הדשא, ולאחר מכן אישרו את האצטדיון לקראת המשחק נגד מכבי ת"א במסגרת המחזור ה-20 של ליגת הבורסה לניירות ערך.

רן בן שמעון נתן את הקרדיט בחוד לקעטבי, שפתח לצידו של בריהון בהתקפה. בעמדת השוער סהר חסון קיבל את הקרדיט לאחר פציעתו של יואב ג'ראפי שצפוי להיעדר תקופה ממושכת.

לאחר 37 דקות של כדורגל ללא שערים, הגיע השער הראשון במשחק! גיל כהן התקדם עם הכדור במרכז השדה, הכניס עומק נהדר לעוז בילו, האחרון העביר רוחב לתוך החמש, שם חיכה חמודי כנעאן שעם סיומת נהדרת לפינה הקרובה העלה את מ.ס אשדוד ליתרון!

על אף ההיתרון במחצית הראשונה, מכבי ת"א ביצעה מהפך מהיר במחצית השנייה ובתוספת הזמן גם סגרה סיפור וכבשה את השלישי. 3-1 בסיום לקבוצה האורחת.

רן בן שמעון אמר בסיום המשחק: "היינו נאיבים ורכים, ובמשחקים כאלה אתה לא יכול לשחק ככה. מכבי ת"א הייתה יותר טובה לאורך המשחק וניצחה בצדק".

 

 

כתבות נוספות