3 נקודות יקרות: 1-0 למ.ס אשדוד על מכבי נתניה

שער נהדר של זאקריה מוגיס (22') העניק ניצחון שני ברציפות לקבוצה של רן בן שמעון, שרושמת כעת חמישה משחקים ללא הפסד. מוגיס, ננאד וקני נפצעו וייעברו בדיקות באימון הבוקר.

לאחר הניצחון הדרמטי נגד הפועל ירושלים בשבת האחרונה, הערב הקבוצה יצאה למשחק חוץ קשה נגד מכבי נתניה, במסגרת המחזור ה-11 של ליגת הבורסה לניירות ערך.

רן בן שמעון ערך מספר שינויים מההרכב שפתח במשחק נגד הפועל י-ם, כאשר מוגיס זאקריה פתח בחוד במקומו של באיו, אבו עקל חזר להרכב במקומו של עטאא ג'אבר, וגם מתאוסיניו קיבל את הקרדיט וחזר ל-11. הקבוצה פתחה את המשחק עם מערך שלושת הבלמים, כאשר קני סייף וטום בן זקן הם השחקנים על הקווים.

בפתיחת המשחק המארחת שלטה בכדור במשחק שהתפתח בקצב גבוה. בדקה ה-22 מתפרצת קטלנית של מ.ס אשדוד הסתיימה ברשת! מתאוסיניו יצא קדימה עם הכדור, העביר כדור לקני סייף, שהצליח לחמוק מהמגן, להרים כדור נפלא לתוך הרחבה, שם חיכה מוגיס זאקריה שבנגיעה נהדרת מהאוויר קבע שער יתרון נפלא!

7 דקות לאחר השער, מכבי נתניה נותרה בעשרה שחקנים לאחר ששחקנה פגע ללא כדור גם בפיראס אבו עקל וגם באור אינברום.

השער של מוגיס התברר גם כשער הניצחון, על אף מספר הזדמנויות של שתי הקבוצות, ומספר מצבים טובים של חמודי כנעאן שנכנס כמחליף, המשחק הסתיים בניצחון קטן גדול, 1-0.

3 הנקודות היקרות שהקבוצה השיגה הערב באצטדיון נתניה, העלו את הקבוצה למקום השביעי, כאשר כעת הקבוצה נמצאת עם 14 נקודות במרחק של נקודה אחת בלבד מהמקום שמוביל לפלייאוף העליון!

ננאד סבטקוביץ'. ייבדק על מנת לבחון את חומרת הפציעה. צילום: טל אקוקה.

במהלך המשחק מוגיס זאקריה מתח את שריר הירך האחורי והוחלף במחצית הראשונה. שחקן נוסף שנפצע הוא הבלם הסרבי, ננאד סבטקוביץ' שהוחלף במהלך המחצית השנייה. הבלם יעבור מספר בדיקות וייבדק על ידי רופא הקבוצה על מנת להעריך את חומרת הפציעה.

קני סייף שנפצע במהלך המשחק ונזקק לטיפול רפואי וחבישה בראש בעקבות מכה שספג בגבה, ייבדק על ידי הרופא אך במקרה של סייף מדובר בחבלה בפנים והוא צפוי להתאמן עם שאר השחקנים כבר באימון הקרוב.

השבוע העמוס ימשיך ביום שבת, כאשר הקבוצה תצא למשחק חוץ נוסף, הפעם נגד מכבי פתח תקווה באצטדיון המושבה. הקבוצה תערוך שלושה אימונים עד המשחק וביום שישי תקיים את האימון המסכם שלה, כאשר המטרה העיקרית של הצוות המקצועי היא לאושש את השחקנים משבוע עמוס במיוחד עם שלושה משחקים.

כתבות נוספות