נקודה בטרנר: 1-1 בין הפועל ב"ש למ.ס אשדוד

פספוס בטרנר: שער נהדר של ננאד סבטקוביץ' (23') העלה את הקבוצה של רן בן שמעון ליתרון בטרנר, אך שער שוויון של הפועל באר שבע בדקה ה-90 קבע חלוקת נקודות.

 

לאחר פתיחת העונה הרעה עם רצף תוצאות שליליות, לא רבים ציפו שמ.ס אשדוד תוציא נקודות דווקא בשלושת המשחקים האחרונים נגד הטוענות לכתר. הערב הקבוצה יצאה לטוטו טרנר למשחק חוץ נגד הפועל ב"ש, במסגרת המחזור התשיעי של ליגת הבורסה לניירות ערך.

בעונה החולפת 4 מפגשים נערכו בין המועדונים, כאשר המאזן היה לטובת הקבוצה של רב"ש עם 3 ניצחונות ותיקו. בשני הביקורים האחרונים של הקבוצה בטרנר, הקבוצה חזרה עם שני ניצחונות חוץ.

מתאוסיניו וכנעאן שנפצעו קלות במהלך השבוע, לא היו כשירים ולכן נותרו מחוץ לסגל לקראת המשחק. פהאד באיו נעדר גם כן מהמשחק, בעקבות כרטיס אדום שקיבל במשחק הקודם.

רן בן שמעון בחר להמשיך עם כמעט הרכב זהה להרכב שפתח במשחק הקודם נגד מכבי חיפה, כאשר ערך שינוי אחד בלבד – טום בן זקן חזר העונה לראשונה להרכב על חשבונו של זוהר זסנו. מוגיס זאקריה שפתח לראשונה בהרכב בשבוע החולף, קיבל את הקרדיט גם הערב.

פתיחה קצבית קיבלנו בטרנר, כאשר בדקה ה-23 כדור קרן של קני סייף הגיע לננאד סבטקוביץ', שעשה סיבוב במקום עם הכדור והעלה את מ.ס אשדוד ליתרון 1-0 בטרנר! שער נהדר לבלם הסרבי של הקבוצה שכבר רושם שער שני העונה.

רן בן שמעון רצה להכפיל את היתרון והכניס כלים התקפיים נוספים בדמותם של עוז בילו, יעקב בריהון ואור אינברום. בעיטה מטורפת של עוז בילו לחיבורי השער כמעט והסתיימה ברשת, אך הצלה מדהימה של השוער מנעה את השער השני במשחק.

בעיטה מדהימה של עוז בילו. צילום: דין מיארה.

הקצב המשיך להיות גבוה, והקבוצה יכלה להכפיל את היתרון עם הזדמנות נהדרת נוספת, אך מונטרי קמהאני שהגיע למצב נוח פספס את המסגרת. בצד השני כדור קרן של הפועל ב"ש גרם לערבוביה ברחבה, שבסיומה ניקיטה רוקאביצה מצא את השוויון. 1-1 בדקה ה-90 בטרנר.

בדקה ה-95 התקפה נהדרת של הקבוצה הגיעה לאור אינברום שמסר נהדר לפיראס אבו עקל, אך האחרון בעט מעל השער ופספס הזדמנות טובה לעלות את הקבוצה ליתרון דרמטי. 1-1 בסיום, חלוקת נקודות בטרנר.

הקבוצה תצא לפגרה של 3 שבועות, כאשר בסיום הפגרה, הפועל ירושלים תתארח בי"א. כעת הקבוצה תצא ל-3 ימי חופש, ותחזור לאימונים ביום רביעי, בזמן ש-5 שחקני הקבוצה לא יקחו חלק באימונים לאחר שזומנו למשחקי הנבחרת. גיל כהן, עוז בילו וזוהר זסנו יטוסו עם הנבחרת הצעירה, וטימותי אוואני ופהאד באיו ימריאו לאפריקה למשחקי הנבחרת של אוגדנה.

כתבות נוספות