1-0 להפועל אום אל פאחם על מ.ס אשדוד

סיבוב ח' של גביע המדינה: שער מאוחר של האורחת גרם להדחתה של הקבוצה של רן בן שמעון על אף שליטה ברוב שלבי המשחק כולל החמצת פנדל. ביום שלישי הפועל ת"א תגיע לי"א.

היקבוצה מהליגה הלאומית, הפועל אום אל פאחם, הגיעה היום (שישי) לאצטדיון הי"א

סיבוב ח' יצא השבוע לדרך, ומ.ס אשדוד אירחה את הפועל אום אל פאחם מהליגה הלאומית באצטדיון הי"א. על אף שליטה מוחלטת והגעה למספר מצבים קורצים, האורחת כבשה שער מאוחר ועלתה על חשבון חניכיו של רן בן שמעון לשלב הבא.

רן נאלץ להתמודד עם מספר חיסורים משמעותיים, כאשר יואב ג'ראפי, טום בן זקן וגיל כהן נותרו מחוץ לסגל בעקבות פציעות. מי שחזר לסגל ישירות להרכב היה הבלם ננאד סבטקוביץ'.

רן ערך מספר שינויים בהרכב מההפסד לק"ש, כאשר מספר שחקנים אף ערכו את הופעות הבכורה שלהם: סהר חסון עלה להופעת בכורה בקבוצה, גל קעטבי פתח לראשונה, ושקד חכמון, קפטן קבוצת הנוער, ערך גם כן את הופעת הבכורה שלו בבוגרים כאשר החליף את סבטקוביץ' במחצית השנייה.

המשחק נפתח בשליטה אשדודית, אך במזג אוויר סוער במיוחד המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים. במחצית השנייה רן ערך מספר שינויים, מתאוסיניו נכנס מהספסל ואף הצליח לסחוט פנדל, אך קני סייף ביום הולדתו לא הצליח לכבוש והותיר את התוצאה מאופסת.

נכנס כמחליף וסחט את כדור העונשין, מתאוסיניו. צילום: טל אקוקה.

7 דקות לסיום הגיע השער של האורחת – שער שקבע את תוצאת הסיום וגרם להדחתה של מ.ס אשדוד מגביע המדינה.

בסיום פיראס אבו עקל, שפתח עם סרט הקפטן, אמר: "הדחה מאוד מאכזבת, רצינו לעלות, אך נצטרך להרים את עצמנו כי כבר ביום שלישי הפועל ת"א מגיעה לי"א ואנחנו חייבים להתרכז במטרות שלנו בליגה ולהתאושש מההפסד המאכזב הזה".

כתבות נוספות