רן בן שמעון מסכם את עונת 2021/2022

המאמן מסכם עונה ומתייחס לתקופות הקשות של הקבוצה השנה: "מילה אדירה מגיעה לג'קי ונוני", הצוות שעבד עמו: "זכיתי לצוות מדהים של אנשים", והמסקנות מהעונה האחרונה: "למדתי המון כמאמן. יש דברים טובים לקחת".

עונת 21/22 מאחורינו, והגיע זמן הסיכומים. מאמן הקבוצה רן בן שמעון, מדבר על התקופות הקשות שהקבוצה חוותה במהלך העונה, הצוות המקצועי עמו עבד והציפיות שלו לקראת העונה הבאה:

"מבחינה מקצועית והישגית אין ספק שיכולנו להשיג יותר, אך גם בעונה הזאת יש הרבה דברים לקחת כמו ההתקדמות של השחקנים הצעירים שלנו.

העונה למדתי המון בתור מאמן; למדתי מה זה גב של מועדון, איך בתקופות מאוד מאוד רועשות מסביב לא שמעתי אפילו את הרחש הקטן ביותר, ועל כך צריך להגיד מילה אדירה לג'קי בן זקן ונוני אלמוזנינו, על תמיכה בתקופות לא קלות לאורך העונה.

"מקצועית יכולנו להשיג יותר, אך גם בעונה הזאת יש הרבה דברים לקחת."

אין ספק ששחקנים טובים והנהלה טובה זה מאוד חשוב, אך צוות מקצועי איכותי זה לא פחות חשוב, ולי היה צוות מדהים של אנשים השנה: עוזר המאמן משה אוחיון שאני מרגיש בר מזל שהוא עובד איתנו, אבי בוגלה שעושה את צעדיו הראשונים והוא איש מקצוע מעולה, רפי כהן מאמן השוערים שלנו שהוא אישיות יוצאת מן הכלל, אהוד בן שושן מאמן כושר ברמה הגבוהה ביותר שמאוד מסור למועדון, יניב נוחי מאמן כושר נוסף שהוא גם אישיות מדהימה ורפאל קסטרו הסקאוט שלנו שהוא איש מקצוע מדהים. בנוסף, הצוות הרפואי שתחת הידיים שלהם כולם עוברים, וצוות האפסנאות שלנו שאחראי גם על מצב הרוח במועדון.

"היה כאן צוות מדהים של אנשים". מימין לשמאל: רפי כהן, יניב נוחי, רפאל קסטרו, אהוד בן שושן, רב"ש, משה אוחיון, רענן דגן ויגאל אשכנזי.

כל מי שעבד איתנו נתן תרומה אדירה, לפעמים זה יוצא פחות טוב בצד המקצועי, אבל את האווירה שיש במועדון הזה אף אחד לא יכול לקחת, גם בתקופות הפחות טובות, ועל כך אני אסיר תודה.

"את האווירה הטובה שיש במועדון אף אחד לא יכול לקחת."

סיכום העונה שלי דומה מאוד לסיכום המשחק האחרון שלנו; מגיעים להמון מצבים, משחקים כדורגל חיובי, אבל קצת חוסר יכולת מול השער וקצת נאיביות, וזה ללא ספק היה בעוכרינו העונה. חבל, היה יכול להיות יותר טוב, אך מצד שני היה יכול להיות גם יותר גרוע. בסה"כ החברה עבדו והשקיעו, והמועדון הזה ממשיך לפתח שחקנים, אז יש גם דברים טובים לקחת."

לסיום, בן שמעון התייחס גם לעונה הבאה: "אין ספק שאם הגענו העונה לפלייאוף התחתון אז יש דברים שנצטרך לשנות כי אני רוצה שהמועדון הזה יהיה הישגי בכל שנה ללא קשר למי עוזב אותו או כמה עוזבים אותו. השנה עשינו שינוי גדול, אבל גם בשינויים גדולים נצטרך בעתיד להכין קבוצות יותר טובות".

"יש דברים שנצטרך לשנות כי אני רוצה שהמועדון הזה יהיה הישגי בכל שנה."

כתבות נוספות