סיכום השבוע האחרון של אלי לוי

הגענו לפלייאוף, שישה משחקים, שלושה ניצחונות, חמישה משחקים ללא ספיגת שער. מגיע לשחקנים את כל המחמאות שבעולם, השחקנים נצמדו להוראות הטקטיות ושיחקו כמו גברים. שאפו, זה שלהם.

בתכנון משחק הלכנו על יותר ניסיון בהרכב עם שחקנים מנוסים, מלבד רביד אברג'יל שהוחלף במחצית בנועם מוצ'ה. ידענו שבהפועל ת"א יש חמישה צעירים בהרכב, ואם יהיה 0-0 או נוביל כן תהיה השפעה ללחץ. אני שמח שתוכנית המשחק שלנו הצליחה וכך היה. דווקא אחרי השער שלנו המשכנו להעז וללכת קדימה ויכולנו להגדיל את התוצאה.

דיברו כולם על הקהל בבלומפילד, אני רוצה לדבר על הקהל שלנו, אמנם אין לנו את הכמויות שיש להפועל ת"א, אבל הגיעו מאשדוד יותר מ-800 אוהדים שהגיע להם לשמוח, כל כך מגיע להם, אני שמח מאוד בשבילם".

לסיכום, אלי לוי שחוגג היום יום הולדת 49, שיתף: "אני רוצה להודות לג'קי ונוני – כי זה לא היה פשוט ומובן מאליו שבתקופה שהיינו בה עם שישה הפסדים, מאמן בעונה הראשונה, והשם שלי אפילו לא עלה אצלם. לא קיבלתי גיבוי כי גיבוי נותנים למישהו שלא רוצים אותו בסוף, רק נתנו לי אמון, ואני שמח ומאושר שהצלחתי להחזיר להם. בלי הצוות שלי וכל אנשי המועדון לא הייתי מצליח לעשות את זה, ומגיע שאפו במיוחד לשחקנים".

מזל טוב לוי לכבוד יום ההולדת!

כתבות נוספות