"ואהבת לרעך כמוך": ילדים עם צרכים מיוחדים התארחו באימון הקבוצה

במסגרת שבוע החשיפה והעלאת המודעות לאנשים עם צרכים מיוחדים, הקבוצה אירחה באימון הבוקר ילדים מבית הספר גוונים ומקיף י״א. הילדים ערכו אימון קצר עם השחקנים ובסיום קיבלו שי מהמועדון.

השבוע חל שבוע החשיפה, בסימן "ואהבת לרעך כמוך", להגברת המודעות לצרכי האוכלוסיות המיוחדות והעצמת ביטחונם העצמי.

כמדי שנה בשבוע החשיפה, מועדון ספורט אשדוד מארח מגוון ילדים להעלאת המודעות. אתמול (שלישי) הגיעו לאימון הבוקר של הקבוצה ילדים מבית הספר 'גוונים' ומקיף י"א.

מאמן הכושר מדריך את הילד לפני בעיטת העונשין לשערו של יואב ג'ראפי.

הביקור התחיל בפעילות גופנית לילדים שערכו מאמני הכושר של הקבוצה. לאחר מכן הילדים עברו לבעיטות עונשין לשער, כאשר בשער עמדו השוערים שלנו יואב ג'ראפי, סהר חסון ורז זגורי.

בהמשך הילדים הצטלמו עם השחקנים שהעניקו יחס אישי לכל ילד וילדה. מאמן הקבוצה, רן בן שמעון, עבר בין כל הילדים והודה להם על ההגעה ועל הזכות לארח אותם באימון הקבוצה. בסיום המועדון העניק שי לילדים, מדליות וחולצות של מ.ס אשדוד שתרמו לתחושת הגאווה והשייכות.

סיון סיביליה נעיני, מנהלת בית הספר 'גוונים': "היה זה אימון פיזי העוסק במיומנויות משחק הכדורגל אך יותר מכך היה זה אימון לכל המשתתפים במיומנויות תקשורתיות – חברתיות וכיצד המשחק משמש כאמצעי לקשר בין אישי, העלאת תחושת מסוגלות והתנסות בפעילויות חדשות ומאתגרות.
שחקני הקבוצה גילו רגישות וגמישות והזכייה בהתנסות הייחודית הפכה לרווח הדדי לכל המשתתפים. תלמידי גוונים קיבלו את חולצת הקבוצה ומדליה, אך בעיקר חזרו עם אנרגיות ותחושה כי הכל אפשרי עבורם".

שבוע החשיפה מזמן לנו הזדמנות לפתח בחברה את היכולת לקבל את האחר ולהכיל את השונה. מועדון ספורט אשדוד רואה ערך עליון בשיתוף הפעולה עם הקהילה בעיר, והמועדון ימשיך בקידום הנושא החשוב גם במהלך שאר השנה.

כתבות אחרונות: