אלי לוי: לקחנו נקודה חשובה, הראש כבר במשחק הבא

אלי לוי סיכם את המשחק: "בהתחשב בנסיבות אחרי שעברנו לשחק בעשרה שחקנים ולא ספגנו, אז כן, צריך לחבק את הנקודה אחרי שהשחקנים שיחקו כמו גברים בלי רגשי נחיתות".

על המשחק נגד הפועל ת"א: "זה היופי בכדורגל, מגיעים למקומות של לחץ ומי שמתמודד איתו יותר טוב מרוויח. אני מקווה שנמשיך בדרך שלנו ונסיים את הפלייאוף ללא הפסד. נגיע לבלומפילד דרוכים ומוכנים ואני מאמין שגם נעשה את זה".

על מרטין והנטי שייעדרו במשחק הקרוב: "אנחנו נתמודד גם עם זה. יש לנו בסגל 27 שחקנים, אני סומך על כולם, אף פעם לא התלוננתי על שחקן כזה או אחר שחסר, יש לנו שחקנים מספיק טובים שיכנסו למשבצת שלהם ואני בטוח שהם יעשו עבודה טובה".

 

אלי לוי סיכם את המשחק: "בהתחשב בנסיבות אחרי שעברנו על כנעאן שנכנס במחצית: "ברגע שחמודי מרגיש טוב הוא נראה טוב ואמרתי לא פעם אחת שהוא "אס'. הוא נכנס והראה כמה דברים יפים מאוד ואנחנו נהנה ממנו במשחקים שנשארו".

בן הרוש: "אנחנו מגיעים לכל משחק כדי לנצח, אבל איך שהמשחק התפתח אנחנו יכולים להיות מרוצים מהנקודה. אנחנו מראים אופי וזה היה משחק נוסף שלא ספגנו בו שער, שזה דבר מאוד חשוב לנו וזה מראה על יציבות, דבר מאוד חשוב בכדורגל".

 

שבת | 18:00 | בלומפילד | בקרוב נעדכן על כרטיסים והסעות למשחק.

שימו לב כי המכירה לא תיפתח לקהל הרחב!

כתבות נוספות