מ.ס אשדוד נוצחה בחיפה

מ.ס אשדוד הייתה רק קרובה לנקודה. שער של מוחמד עוואד ממכבי חיפה בפתיחת המחצית השנייה ושל שון וייסמן בתוספת הזמן, גמרו את סיפור המשחק לאשדוד. אשדוד ירדה מנוצחת 2:0 ולאחר הפגרה תפגוש בבית את באר שבע. דן ביטון שהורחק יחסר

זה נגמר 0:2 למכבי חיפה. אבל אשדוד בהחלט יכול להרגיש מאוכזבת. שער בפתיחת המחצית השנייה ואחד בתוספת הזמן, גמרו את המשחק. אבל אשדוד עם קצת יותר אמונה בעצמה, יכולה היתה לרדת אולי עם נקודה. דווקא בדקות הטובות של אשדוד הורחק דן ביטון בצהוב שני, על התחזות, שאולי אפשר היה לוותר עליו.

המחצית השנייה נפתחה בשער מהיר של חיפה. בדקה ה-50, דן ביטון איבד כדור במרכז המגרש שהיה אצלו בכדרור מיותר, חיפה יצאה למתפרצת ומוחמד עוואד מתוך הרחבה כבש 0:1 לחיפה. חיפה כבר הייתה בדרך לשער השני. רוקאביצה (58) הגיע מול ג'ראפי שהדף לשון וויסמן שבעט לשער ללא שוער וניר ברדע מנע שער בטוח.

אשדוד התאוששה. מהלחץ וחזרה עם חילוף טוב של מילבסקי (דן ביטון עבר לקישור ואיבנצ'יץ' נכנס כמחליף לחוד). אבל דווקא בדקות של אשדוד היא נותרה ב-10 שחקנים. דן ביטון (79) נראה מוכשל ברחבה, השופט דוד פוקסמן החמיר איתו ונתן לו צהוב שני על התחזות. בדקה ה-90 אשדוד שילמה את המחיר ששון וייסמן כבש את השני. זה נגמר בהפסד מאכזב של 2:0 ולאחר הפגרה תגיע באר שבע לאשדוד.