מילבסקי: "כבר שכחנו את המשחק מול בני יהודה"

אמר את הדברים לפני המשחק מול מכבי חיפה בשבת (18.45, "סמי עופר"). יובל יעקובוביץ': " מכבי חיפה זה מועדון לחוץ זה ידוע ואני לא חושב שהפסד כזה או אחר ישנה משהו. אם נעמוד טוב והם לא ישחקו טוב בהתחלה זה יעבוד לטובתנו". חן עזריאל הפצוע ייעדר

מ.ס אשדוד מתכוננת למשחק הליגה בשבת (18.45, "סמי עופר") מול מכבי חיפה, הקבוצה ערכה מסיבת עיתונאים בה נטלו חלק המאמן בובי מילבסקי והקשר יובל יעקובוביץ'. בשורה התחתונה מילבסקי אומר: "כל משחק אנחנו באים לנצח".

לגבי החלוץ הקרואטי יוסיפ איבנצ'יץ', שיהיה לראשונה בסגל:  "יוסיפ יהיה עם הקבוצה. הוא לא עדיין מוכן ל-90 דקות, אבל הוא עובד קשה באימונים ואני מקווה שהוא יכול לשחק".

יובל יעקובוביץ': "אנחנו מכבדים את מכבי חיפה ומגיעים עם מוטיבציית שיא. כל שחקן מחכה למשחקים האלה. כל משחק אני מתרגש, וברור שמול חיפה זה נותן יותר דחיפה. מכבי חיפה זה מועדון לחוץ זה ידוע ואני לא חושב שהפסד כזה או אחר ישנה משהו. אם נעמוד טוב והם לא ישחקו טוב בהתחלה זה יעבוד לטובתנו".

מי שככל הנראה ייעדר מהמשחק הוא חן עזריאל, שהיה אמור לפתוח בחוד. עזריאל פצוע בשריר הירך האחורי ולא התאמן בצורה מלאה וכמו שזה נראה ינוח לפחות במשחק הזה.