תחל עונה וניצחונותיה

לראשונה מזה 6 שנים פתחה אשדוד עונה בניצחון 0:1 על בני יהודה. לאחר מחצית לא טובה, באה מחצית שנייה מצוינת ואיתה "הדובדבן", שער בדקה ה-90 של עמית ביטון. ככה פתוחים עונה

הגיע הזמן. לאחר שש עונות שבהן אשדוד לא ניצחה במחזור הפתיחה, זה קרה. מ.ס אשדוד גברה על בני יהודה 0:1 משער בדקה ה-90 של עמית ביטון. נכון, יש עוד הרבה מה לתקן, בוודאי לאחר המחצית הראשונה, אבל מחצית שנייה מצויינת קבעה – ככה פותחים עונה.

אשדוד נכנס קצת למשחק, עם פיליפ קנזביץ' שהצליח לנגוח ממרכז ההגנה של בני יהודה (35) ובעיטה נהדרת של דן ביטון (40) מעשרים מטרים, אבל עדיין זה לא הספיק בכדי לכבוש. זה נגמר 0:0 הרבה בגלל ההחמצות של בני יהודה.

אשדוד פתחה את המחצית השנייה עם נסיון טוב של קנזביץ' (48) ליד הקורה של זובאס שוער בני יהודה.פלשר מנע אחד על אחד של הבראן בגלישה לרגליו ומנע אולי שער (53) לאשדוד. השיא היה בדקה ה-65 כשעמית ביטון לבדו מול זובאס נגח חלש לחוץ. זה נראה הרבה יותר טוב מהמחצית הראשונה מבחינת אשדוד. ראינו כדורגל.

מילבסקי החליט להמר התקפה. אביב סולומון ירד לספסל, 20 דקות לסיום. חן עזריאל נכנס להתקפה ואשדוד ויתרה על בלם אחד ודן ביטון חזר למקום שממנו הוא בא לידי ביטוי, כמתחת לחלוץ.

בדקה 86 בני יהודה נשארה בעשרה שחקנים בצהוב שני של דן מורי. אחרי 4 דקות זה הגיע כי זה באמת הגיע לאשדוד.  בנצי מושל עבר את ציבוטה הגביה ועמית ביטו נגח פנימה 0:1 לאשדוד.