שערים ראשונים לעונה

מ.ס אשדוד אומנם כבשה לראשונה העונה ועוד שלושה שערים מול בני יהודה, במשחק גביע הטוטו שהסתיים בתיקו 3:3. אבל הקלות בה ספגה אשדוד שערים ממחישה עד כמה היא זקוקה לחיזוק בהגנה. דן ביטון רשם שני בישולים ושער

6 שערים, קצב לא רע ברובו, משחק עם מהפכים. מה צריך יותר? הגנה. מס אשדוד סיימה בתיקו 3:3 מול בני יהודה (שאותה תפגוש אשדוד במשחק הפתיחה של העונה), שרק חידד את הצורך הידוע בבלם או שניים.

כבר  אחרי 5 דקות זה נראה עובד. חן עזריאל כמעט יכול היה לכבוש בנגיעה ראשונה כחלוץ. בדקה ה-12 יכול היה דן ביטון להעלות ליתרון ראשון, כשהגיע עד לשער של בני יהודה וחיכה רגע אחד יותר מידי.הלחץ של אשדוד נמשך. באותם רגעים אשדוד הייתה הקבוצה היחידה במגרש. הפעם זה היה תורו של רומן הבראן, שפתח לראשונה בהרכב,  לפגוש את הרשת החיצונית (23), השער נראה עניין של זמן.

זה אכן קרה בדקה ה-30. דן ביטון בכדור קרן מדויק, הגיע לראשו של דן עמית ביטון שכבש את השער הראשון בעידן בובי מילבסקי 0:1 צודק לאשדוד. צודק? כנראה שאין צדק, כי לא עברה חצי דקה וירדן שועה ניצל טעות בהגנת אשדוד ועשה מזה שיוויון משום מקום. בדקה ה-35 זה כבר היה הרבה פחות טוב מבחינת אשדוד כשירדן שועה ניצל שוב טעות בין בלמי אשדוד והפך את התוצאה.

בדקה ה-51 הבנו למה חייבים הגנה אחרת. התקפה של בני יהודה שלא ספרה את המערך האחורי של אשדוד וזה נגמר בבעיטה של דולב חזיזה מ-16 מ' פנימה 1:3.

זה נראה גמור ובדרך לעוד הפסד קשה.אבל אשדוד לא ויתרה (וזו בשורה טובה) וחזרה תוך 3 דקות. זה החל במתפרצת שבסופה רומן (54) הבראן כבש את השער הראשון שלו תוך שהוא עובר את דן מורי בלם בני יהודה וגלגל בין הרגליים של זובאס 2:3 לבני יהודה. 3 דקות אח"כ הוכשל דודו ביטון על ידי דן מורי ברחבה וביטון אחר, דן ביטון כבש. 3:3. מדהים.

זה נגמר ב-3:3. שנותן מעט אופטימיות. עם החיזוק הנכון אשדוד תראה לגמרי אחרת בליגה. וכן בובי אנחנו זוכרים שהכל מכוון ל-25.8, פתיחת העונה. איך אפשר לשכוח הרגלת אותנו אנחנו משננים את זה בעלפה.

בובי מילבסקי סיכם: “אני רוצה לברך את השחקנים כי הם נתנו הכל על המגרש כדי לחזור ולא להפסיד במשחק הזה. שינינו הרבה במשחק הזה. נצטרך לשפר בעיקר את משחק ההגנה שלנו ונעשה את זה במהלך השבועות שנותרו לנו עד הליגה. אני מקווה שגם נביא את השחקנים שאנחנו צריכים ונוכל להיראות טוב יותר".