פיליפ קנזביץ' הסרבי בן ה-26, חתם באשדוד ויחזק את ההתקפה של מילבסקי

פיליפ קנזביץ', שנבחן בשורות מ.ס. אשדוד במהלך מחנה האימונים בסלובניה והותיר רושם מצוין על הצוות המקצועי, חתם על חוזה לשנתיים, יצטרף לחבריו ואף יוכל ליטול חלק במשחק גביע הטוטו שיתקיים ביום ראשון הקרוב.
קנזביץ' הפגין יכולת מצוינת במהלך המחנה, בישל שער בניצחון על טריגלאב ואף כבש בעצמו את שער היתרון נגד ספרטק מוסקבה. הסרבי בן ה-26, מתנשא לגובה 1.82מ', בעל מבנה גוף חזק וניחן במהירות בלתי רגילה. הוא בעל שליטה טובה בשתי הרגליים, ומרבה לשחק באגף שמאל. בעברו אף השתייך לנבחרת סרביה הצעירה ורשם 3 הופעות בינלאומיות.

החתמתו של קנזביץ' התאפשרה לאחר שהשחקן המשחק על אותה עמדה, הניגרי בלסינג אלקה נמכר לקבוצת לוצרן השוויצרית. אלקה, שסבל מקשיי התאקלמות בישראל, לא הסתיר את תחושותיו, והשבוע הציג בפני הנהלת המועדון את הצעת המועדון השוויצרי, שהיה מוכן לשלם את סעיף השחרור של השחקן ובכך להשלים את העברת, בכפוף למעבר בדיקות רפואיות במועדון.

המהלך כולו קיבל את ברכתו של המאמן בובי מילבסקי, שביקש להחתים את קנזביץ' באופן מיידי, לאחר שהבין כי הסרבי גם השתלב מצוין מבחינה חברתית במהלך ימי המחנה.
במקביל, מ.ס. אשדוד ממשיכה לבחון אופציות שונות לחיזוק הקבוצה מתוך כוונה להתחזק בעוד מספר שחקנים איכותיים עד לפתיחת הליגה בחודש הבא.