הפנינג סיום עונה של ביה"ס לכדורגל

למעלה מ- 800 שחקנים מבית הספר לכדורגל והשלוחות של מועדון ספורט אשדוד במתנ"סים הגיעו אתמול, בליווי בני משפחותיהם, לחגיגות ההפנינג השנתי של המועדון שסיכם את עונת 2016-17 במסורת מרהיבה ומפנקת שהחלה כבר בעונה הקודמת.

את האירוע הובילו: אוהד יפרח, מנהל בית הספר לכדורגל עם צמד עוזריו, אלון חסידים ודורון אודיז, לצד צוות המאמנים המסור והמקצועי.

תודה גדולה מגיעה למחלקת הנוער של מועדון ספורט אשדוד בראשות היו"ר, מנדל דוידוביץ, המנהל האדמיניסטרטיבי, חיים בנישו, מנהלת תחום הקהילה והרכזת החברתית, בריגיט דוקהן, שהנחתה את האירוע ועוד רבים וטובים אשר עושים כל השנה את מלאכתם בשקט ובצנעה מאחורי הקלעים ולמען ילדי כולנו.

את האירוע המרגש פתחו הילדים עם שלל פעילויות והפעלות מגבשות ומהנות, מבית חברת "א.א תלתן", וכאן המקום להודות לעודד, שמלווה אותנו כבר למעלה משנתיים בשלל אירועים והפעלות.

כשבין לבין הייתה הזדמנות נפלאה לחזק את הקשר בין הילדים, ההורים וכלל חברי ההנהלה של עמותת מועדון ספורט אשדוד, שהגיעו ליהנות בעצמם ביחד עם בני משפחותיהם וחבריהם.

כדי לחזק את האימרה כי הצבא צועד על קיבתו, התפנקו אורחי ההפנינג בשלל דוכני מזון ושתייה אשר היו חלק מהאירוע המושקע, שהמשיך בטקס חלוקת מדליות לכל שחקני המחלקה על שנתנו עונה מצויינת ומלאה בהישגים והצלחות חברתיות, ערכיות ומקצועיות, וכמובן, גם טקס שחקנים מצטיינים בקבוצות בית הספר אשר נתן קול תרועה חגיגי לסיום העונה המרשימה וחוצת הגבולות, שכולנו מאחלים כי נזכה לשחזר כבר בעונה הבאה.

ועד אז.. שיהיה לכולנו קיץ שקט, חם ובטוח. שימו לב לתנועה כשאתם בקרבת כביש, במקומות בהם אתם מסתובבים. תקפידו לשמור על עצמכם גם מתחת לשמש ובעיקר, תהנו המון ותחזרו אלינו כולם ביחד ובשלום.

* לידיעת ההורים כול מי שירשם עד 15.6.17 יזכה בהנחה של 250 ש"ח.

חג שמח וקיץ מהנה,

משפחת מועדון ספורט אשדוד